-
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Adama Mickiewicza
Tomasz Machciński -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
ŚNIADANIE
Plac Wolności
Kuchnia Konfliktu / Pod Czarnym Kotem / Space House -
11:00 8HSztuki wizualne
GŁOS BEZ PASZPORTU
Plac Wolności
instalacja dźwiękowa -
11:00 1HDla dzieci
TY I JA
Plac Wolności
Teatr Blum -
12:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
12:00 Taniec
YANKA RUDZKA. GESTY I TROPY
Galeria Art Stations
panele dyskusyjne -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
POLSKO-SYRYJSKA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA
Plac Wolności
From Poznań With Love, Humans of Aleppo, Lepszy Świat, Fundacja Malta -
14:00 9HFilm
POKAZ SERIALU „ARTYŚCI"
Kino Muza
Monika Strzępka, Paweł Demirski -
14:00 5HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WYSTAWA
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
14:00 2HDla dzieci
OD*GŁOSY ZZA MURU
Plac Wolności
Hubert Wińczyk -
16:00 1HTeatr
HUMAN MIC / DENKEN WAS TOMORROW
Plac Wolności
Dan Thy Nguyen -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
17:00 0H30Teatr
JAKBYŚ KAMIEŃ JADŁA / CZYTANIE PERFORMATYWNE
Plac Wolności
Jakub Skrzywanek -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
18:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z TWÓRCAMI SERIALU „ARTYŚCI"
Kino Muza
Strzępka, Demirski, Kapuściński, Salwa, Merczyński -
18:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WSTYD I DUMA EUROPY WSCHODNIEJ
Plac Wolności
Konstanty Gebert, Magdalena Koch, Joanna Tokarska-Bakir -
18:00 0H50Teatr
CAŁE ŻYCIE W DRESACH
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Ba-Q -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
19:00 1H10Teatr
DRUGI SPEKTAKL
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu -
19:00 1H40Teatr
THE REPUBLIC OF SLOVENIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie Hala MTP1
Slovensko Mladinsko Gledališče, Maska Ljubljana -
19:00 1HMuzyka
KONCERT
OGRÓD WILDA
Erith -
19:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
19:00 0H30Taniec
EVERYTHING YOU HAVE IS YOURS?
Stary Browar, Słodownia +3
Hadar Ahuvia -
19:30 2HTaniec
TAŃCZYMY DLA SYRII
Plac Wolności
Grupa Rozruch, Kinestrefa, Michał Śniegu Strugarek -
19:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
20:00 0H50Teatr
CAŁE ŻYCIE W DRESACH
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Ba-Q -
20:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
20:30 1H20Teatr
PORNO
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego -
21:00 1HTeatr
BUCHWALD / BUCHWALD
Plac Wolności
Maciej Buchwald -
22:00 1HTeatr
HUMAN MIC / GDYBYŚMY BYLI KOTAMI, NIKT BY NAS NIE ZATRZYMAŁ
Plac Wolności
Strefa WolnoSłowa -
23:30 1H10Film
KONTENER 158
Plac Wolności
Stephano Liberti, Enrico Parenti