-
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Wolności
Tomasz Machciński -
10:00 5HWarsztaty i Spotkania
NOBODY’S BUSINESS DOING NOBODY’S DANCE
Galeria Art Stations
Sesje otwarte dla obserwatorów -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00 1HDla dzieci
MANIFEST-AKCJA / HAPPENING
Plac Wolności
Agata Elsner, Kuba Kapral, Humans of Aleppo -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA)
Teatr Ósmego Dnia
Teatr Ósmego Dnia -
14:00 6HSztuki wizualne
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
14:00 5HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WYSTAWA
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
14:00 Sztuki wizualne
THE CONTAINER
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
14:00 5HSztuki wizualne
CHAUVINISM SCANNER
Plac Wolności
God’s Entertainment -
14:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
14:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
15:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
16:00 3HTaniec
THINK TANK CHOREOGRAFICZNY
Galeria Art Stations
myśli kolektywnie -
16:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
16:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
17:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
MIKROUCIECZKI / ROD – RADOŚĆ ODWIEDZANIA DZIAŁKI
ROD "Energetyk I", zbiórka: most Jordana
Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
FACT-CHECKING
Centrum Kultury Zamek
Dom Otwarty -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
PAŃSTWO / NARÓD / OBYWATEL
Plac Wolności
Matyja, Podemski, Sierakowski, Włodek -
17:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
17:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
18:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
wykłady -
18:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
18:00 1H45Film
ZWIERCIADŁO
Kino Muza
Andriej Tarkowski -
18:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:30 0H45Teatr
HUMAN MIC / INVISIBLE REFUGEES. EASTERN ROUTE
Plac Wolności
Anna Baranovskaya, Aliexej Kazliuk -
19:00 2H50Teatr
SCENA DEBIUTÓW. HISTORIE BAŁKAŃSKIE
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy w Poznaniu -
19:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
19:00 1H30Teatr
PROCESY
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Usta Usta Republika -
19:00 2HWarsztaty i Spotkania
ARTYSTA W PRACY. O POKREWIEŃSTWACH SZTUKI I KAPITALIZMU
Plac Wolności
spotkanie z Bojaną Kunst -
19:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
19:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
20:00 0H30Taniec
JE(U)
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Laurent Chétouane -
20:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
21:00 1H45Film
DÉJÀ VU
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Goran Marković -
21:00 0H30Muzyka
LIMBO
Niska 1
Dawid Dąbrowski, Krystyna „Lama” Szydłowska -
21:30 2H30Film
DIVIDED STATES OF AMERICA
Plac Roosvelta 22
Sašo Podgoršek / film o Laibach -
21:30 1H30Muzyka
DYLAN.PL
Plac Wolności -
21:30 0H30Muzyka
LIMBO
Niska 1
Dawid Dąbrowski, Krystyna „Lama” Szydłowska -
22:00 0H30Muzyka
LIMBO
Niska 1
Dawid Dąbrowski, Krystyna „Lama” Szydłowska -
22:45 1H35Film
SPOTKAŁEM NAWET SZCZĘŚLIWYCH CYGANÓW
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Aleksandar Petrović -
23:00 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności