Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Prawie 100 przedmiotów od ponad 50 artystów i ludzi kultury trafiło na Aukcję na rzecz Festiwalu „Malta”. Ruszamy już dzisiaj! Zapraszamy na portal charytatywni.allegro.pl.

Aukcję zainicjował na początku maja ilustrator Mariusz „Wilk” Wilczyński, przekazując na licytację pracę Psy szczekają, karawana idzie dalej. Od tego momentu, przez cały miesiąc otrzymywaliśmy przedmioty od kolejnych artystów i ludzi kultury. Można je znaleźć na portalu charytatywni.allegro.pl w kategorii Antyki i sztuka -> Sztuka współczesna -> pozostałe. Każda licytacja będzie trwała 14 dni, a niesprzedane prace będą wystawiane ponownie. Aukcja na rzecz „Malty” potrwa do 17 września. Lista przedmiotów jest na bieżąco uzupełniania, zapraszamy do śledzenia naszego profilu!

Na Aukcję wystawiliśmy zarówno dzieła sztuki, takie jak: przestrzenna 5-metrowa rzeźba Habitat Jarosława Kozakiewicza, prezentowana obecnie w „Zachęcie” czy Studium Larum Edwarda Dwurnika podarowany przez Grażynę Kulczyk.