Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria

Odliczamy godziny do wielkiego, radosnego otwarcia Malta Festival Poznań 2017! Bike Bands Opening to autorski projekt Łukasza L.U.C Rostkowskiego, jednego najbardziej znanych raperów beatboxerów w Polsce i laureata Paszportu „Polityki”. Stu muzyków – członków orkiestr: Romskiej, ze Słupcy, z Koła, Tzigunz Fanfara Avantura i Rebel Babel przejedzie ulicami miasta na specjalnych rowerowych platformach.
W muzycznej paradzie może wziąć udział każdy, nawet jeśli nie posiada własnego roweru. Do akcji włączył się Nextbike – Poznański Rower Miejski, który bezpłatnie udostępni wieczorem (g. 17-22) rowery w całym Poznaniu. Wystarczy zarejestrować się w systemie Nextbike.
Trasa przejazdu liczy ponad 6 kilometrów (zobacz mapkę) i zakończy się koncertem na placu Wolności z udziałem wszystkich orkiestr oraz solistów, Bisza i Bovskiej. Czekamy na Ciebie na placu Adama Mickiewicza o godzinie 19.00! Wstęp wolny.