Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Śniadanie na MTP / Korona Poznnia / fot. Klaudyna Schubert
GaleriaŚniadanie na MTP / Korona Poznnia / fot. Klaudyna Schubert

Generator Malta, część festiwalu Malta dedykowana miastu i mieszkańcom na drugim miejscu w plebiscycie Radiowego Domu Kultury radiowej Trójki w kategorii WYDARZENIE ROKU 2016. To wielkie wyróżnienie jest zasługą wielu osób współtworzących program, osób działających przy konkretnych projektach, aktywistów miejskich i wolontariuszy, bez których nie byłoby Generatora Malta. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy!

Zobacz wszystkie wyniki plebiscytu na stornie Polskiego Radia.

Generator Malta to część festiwalu stymulująca integrację lokalnych środowisk twórczych z mieszkańcami oraz budowanie więzi międzypokoleniowych, podkreślająca umiejętności współpracy i dbałości o estetykę przestrzeni wspólnej. Pomysł na miejski program festiwalu Malta zrodził się w 2013 roku za sprawą Katarzyny Mazurkiewicz, która była inicjatorką sekcji. Od 2014 roku kuratorką Generatora Malta jest Joanna Pańczak, a każdego roku towarzyszy jej zespół kilkudziesięciu ludzi. Program Generatora Malta w 2016 współtworzony był z Agnieszką Różyńską.