Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Daj przedmiotom drugie życie i wspomóż syryjskich uchodźców, przebywających w Libanie. Przyjdź na polsko-syryjską wyprzedaż garażową w Generatorze Malta! Charytatywna wyprzedaż ubrań, butów, książek, płyt, komiksów i wszelkich drobiazgów, które zalegają nam w domach potrwa g. 12-15. Cały przychód przekazujemy na cel zarejestrowanej zbiórki publicznej – wsparcie finansowe Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Garażówkę współtworzy wiele inicjatyw: From Poznan With Love, stowarzyszenie Lepszy Świat, Grupa Rozruch oraz Humans of Aleppo. Godzinę wcześniej na placu rozpocznie się śniadanie z Kuchnią Konfliktu, przygotowane przez uchodźców i migrantów z różnych stron świata.
Ruchem, tańcem, gestem – w ten sposób też pokażemy, że los Syryjczyków nie jest nam obojętny. Spotkajmy się o 19:30 na placu Wolności i Tańczmy dla Syrii. Wspólnie zatrzymamy medialny słowotok i uruchomimy pozawerbalne środki wyrazu!