Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

290 wydarzeń, 580 twórców, 20 krajów. Dokładnie za miesiąc – 16 czerwca, rozpocznie się 27. edycja Malta Festival Poznań, a już dzisiaj – 16 maja, rusza sprzedaż wejściówek, karnetów i akredytacji.

Malta Festival Poznań jak co roku gości w aż 42 miejscach festiwalowych i zachęca do uczestnictwa widzów w każdym wieku. Zapraszamy na liczne wydarzenia otwarte, w tym na finałowy koncert LAIBACH „The Sound of Music”, otwarcie festiwalu „Bike Bands Opening”, wydarzenia Generatora Malta oraz wiele innych wydarzeń „Malty”, m.in. wybrane projekty idiomowe, pokazy filmowe, koncerty, spektakle teatralne czy spotkania z zaproszonymi przez nas gośćmi na placu Wolności!

29 maja i 12 czerwca w Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu będą na Was czekały bezpłatne wejściówki na wybrane wydarzenia Generatora Malta (każda osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie dwie wejściówki). Wejściówki w cenie 15 zł na pojedyncze wydarzenia można kupić na stronie www.malta-festival.pl,w serwisie www.bilety24.pl oraz stacjonarnie w CIM.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak najwięcej maltańskich projektów, proponujemy karnety za 60 zł, które pozwalają Wam wziąć udział w 5 wydarzeniach oraz zarezerwować wejściówki na wybrane punkty programu. Z karnetem w ręku, można poczuć wiatr we włosach! Rowery miejskie Nextbike będą dostępne nie tylko na muzycznej paradzie rowerowej Bike Bands Opening 16 czerwca, ale także przez wszystkie 10 dni Malta Festival Poznań – wystarczy tylko zarezerwować voucher o wartości 20 zł na: bilety@malta-festival.pl.

Nie zapomnieliśmy także o osobach, związanych zawodowo z teatrem. Akredytacja branżowa w cenie 60 zł upoważnia do wejścia na 5 spektakli, a także do 20% zniżki na zakup wydawnictw książkowych Fundacji Malta, otrzymania katalogu festiwalowego i koszulki, rezerwacji bezpłatnych wejściówek oraz vouchera na rowery miejskie Nextbike.

Zapisy na akredytację prasową ruszą 23.05. Akredytacja będzie dostępna na stronie internetowej Malta Festival Poznań w zakładce DLA MEDIÓW.

Szczegółowy program festiwalu oraz informacje o zasadach wstępu na wydarzenia Malta Festival Poznań dostępne są na www.malta-festival.pl w zakładce BILETY.


REGULAMIN IMPREZY