Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Od dziś w Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu (ul. Ratajczaka 44, pn.-pt., g. 10-19, sob., g. 10-17) czekają na Was bezpłatne wejściówki na wybrane wydarzenia Generatora Malta: Korona Poznania, Pustostany dla migrantów (pokaz filmu Obcy w raju), Pustostany dla migrantów (czytanie w ciemnościach In Our Own Words), Limbo. Jeden widz może odebrać do dwóch bezpłatnych wejściówek na jedno wydarzenie. Nie zdążyłeś? Nie martw się! Druga pula bezpłatnych wejściówek będzie dostępna od 12 czerwca.

Osoby spoza Poznania mogą rezerwować bezpłatne wejściówki, pisząc na adres: bilety@malta-festival.pl. Zarezerwowane bezpłatne wejściówki będzie można odbierać od 16 czerwca w punkcie informacji Malta Festival Poznań na placu Wolności. Pula bezpłatnych wejściówek dla osób spoza Poznania jest ograniczona.

Bilety na spektakle w cenie 15 zł dostępne są na www.malta-festival.pl, na portalu www.bilety24.pl oraz stacjonarnie w Centrum Informacji Miejskiej.

Przypominamy, że osoby zawodowo związane z teatrem mogą w cenie 60 zł kupić akredytację branżową, która upoważnia do wejścia na 5 spektakli, a także do 20% zniżki na zakup wydawnictw książkowych Fundacji Malta, otrzymania katalogu festiwalowego i koszulki, rezerwacji bezpłatnych wejściówek oraz vouchera na rowery miejskie Nextbike.