Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria

Malta Festival Poznań po raz drugi włącza się w organizację wyprzedaży garażowej dla uchodźców. Pierwsza Polsko-Syryjska Wyprzedaż Garażowa odbyła się na placu Wolności w Generatorze Malta, uzbieraliśmy wówczas 15 291 złotych dla uchodźców przebywających w Libanie. Garażówkę współtworzyło wiele inicjatyw: From Poznan With Love, stowarzyszenie Lepszy Świat, Grupa Rozruch oraz Humans of Aleppo.

Dochód z POLSKO-CZECZEŃSKIEJ WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ będzie przeznaczony na na pomoc prawną i materialną uchodźcom i uchodźczyniom na granicy Brześć – Terespol.

POLSKO-CZECZEŃSKA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA
w ramach Dni Solidarności z Uchodźcami
15.10.2017, g. 14.00-18.00, CK Zamek (wejście A)

POLSKO-CZECZEŃSKA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA, czyli charytatywna wyprzedaż ciuchów, butów, książek, płyt, komiksów i wszelkich drobiazgów, które zalegają nam w domach.

From Poznan With Love, Fundacja Malta, Stowarzyszenie Lepszy Świat i Wielkopolskie Stowarzyszenie Lokatorów zapraszają poznaniaków i poznanianki na 2. edycję wyprzedaży garażowej. Tym razem środki, które uda nam się zebrać dzięki wyprzedażowej akcji przekażemy na pomoc prawną i materialną uchodźcom i uchodźczyniom, którzy_re znajdują się na granicy Brześć – Terespol.

Jeśli chcecie wziąć udział w garażówce i pozbyć się zbędnych rzeczy , to już teraz warto przejrzeć swoje szafy, pawlacze i piwnice w poszukiwaniu przedmiotów niepotrzebnych, ale nadal sprawnych i przydatnych. To dobra okazja, żeby dać im nowe życie i jednocześnie wesprzeć organizacje działające na rzecz uchodźców i uchodźczyń.

Masz coś do sprzedania? > Wyślij zgłoszenie na: garazowka.poznan@gmail.com
Czekamy do 10.10.17r. - liczba miejsc ograniczona!
Chcesz coś kupić? > Po prostu przyjdź!

Do akcji ponownie włączają się poznańskie instytucje, stowarzyszenia i artyści/ artystki, wraz z którymi przygotowujemy coś extra - więcej szczegółów niebawem.
--------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz sprzedać swoje przedmioty, rekomendujemy ustalenie niewygórowanych cen - od 10 do 50 zł. Zbyt cenne przedmioty zazwyczaj cieszą się umiarkowanym powodzeniem na tego typu nieformalnych imprezach. Chętnie kupowane są fajne, niezniszczone ubrania, buty, dodatki, a także przedmioty wyposażenia domowego (wazony, talerzyki itp.). Powodzeniem cieszą się książki w atrakcyjnych cenach, polecam też gorąco przyniesienie niezniszczonych rzeczy dziecięcych, zabawek, gier i płyt.

UWAGA: wszystkie przyniesione przedmioty będziesz sprzedawał_a sam_a, a to, czego nie uda się sprzedać, musisz wziąć z powrotem do domu. Nie mamy niestety możliwości zastąpienia Cię przy stoisku ani przechowania rzeczy.