Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski

Wolno Dzieciom to program dla najmłodszych uczestników Malta Festival Poznań, uwalniający przestrzeń publiczną dla dzieci, dający frajdę z praktykowania prawa do miasta poprzez narzędzia zabawy.

Otwieramy nabór na twórców i twórczynie, o różnorodnych kompetencjach, chcących współtworzyć popołudniowe działania na placu Wolności w Generatorze Malta, w myśl wolnodzieckiej idei.

Wybrane osoby zaprosimy na dwa spotkania robocze, w ramach których będziemy wypracowywać wstępne pomysły na działania (24.03, 10:00-13:00) oraz kolektywnie omawiać gotowe scenariusze (7.04, 10:00-13:00). Każda z osób poprowadzi swoje, autorskie działanie w trakcie festiwalu Malta (15-24 czerwca).

Jeśli chcesz dołączyć do ekipy Wolno Dzieciom wyślij CV/portfolio oraz kilka słów, w jaki sposób lubisz pracować z dziećmi, na adres dzieci@malta-festival.pl. Na zgłoszenia czekamy do 6.03.2018.