Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Wolontariusz potrzebny od zaraz! / Rusza nabór

Lubisz sztukę, chcesz poczuć festiwalową energię i cenisz długoletnie przyjaźnie? Praca wolontariacka na festiwalu Malta to niesamowite przeżycie! Pod okiem koordynatora i zgranego zespołu nauczysz się budować największe wydarzenie kulturalne w Poznaniu.

Aby zgłosić się na wolontariat, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.malta-festival.pl i w uzasadnieniu napisać, który dział najbardziej Cię interesuje: komunikacja i promocja, biuro obsługi widza, biuro festiwalowe, biuro prasowe, Generator Malta.

W tym roku na Malta Festival Poznań odczarujemy nasze wyobrażania o Bałkanach za sprawą współczesnej sztuki, tworzonej przez artystów z krajów byłej Jugosławii. Na placu Wolności, w Generatorze Malta z różnych perspektyw będziemy przyglądać się konfliktowi. Damy się też ponieść wszechogarniającemu widowisku, jakim są koncerty słoweńskiej grupy Laibach.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o wolontariacie, pisz do nas na Facebooku lub maila office@malta-festival.pl.

Po rozpatrzeniu Waszych zgłoszeń napiszemy o terminie spotkania, podczas którego poznamy się i opowiemy Wam o tajnikach naszej pracy!


Termin zgłoszeń: 25/04-19/05