Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria

Daj swojej szafie odetchnąć świeżym powietrzem: uwolnij pająki z zagraconego strychu, sprawdź zapieczętowane od lat kartony w piwnicy i przy okazji zobacz czy nie masz któregoś z poszukiwanych przez nas przedmiotów. Szukamy setek rekwizytów do (prze)twórczego spektaklu.

Nietrafiony prezent w postaci ceramicznej cukiernicy? Niewygodne buty na obcasie, które założyłaś tylko raz i wiesz, że już nigdy nie wyciągniesz ich z szafy? A może właśnie wprowadziliście się do mieszkania w starej kamienicy i w pawlaczu znaleźliście przedmioty poprzednich właścicieli – porcelanowe figurki, niemodny kapelusz, rakiety tenisowe, raki śnieżne, niedziałający analogowy aparat fotograficzny?

Jeśli nie wiecie, co możecie zrobić z takimi niepotrzebnymi przedmiotami – chętnie je przygarniemy. Na tegoroczną Maltę zaprosiliśmy artystkę, która w swojej wystawie-instalacji na zawsze zmieni przeznaczenie występujących w nim rzeczy.

Dlatego prosimy Was, Drodzy Widzowie i użytkownicy sztuki, o przekazywanie nam fantów, z których nie będziecie już dłużej korzystać – albo nie korzystaliście nigdy.

A więc czas START! Czekamy na Wasze propozycje! Wrzucajcie swoje fotki swoich znalezisk w komentarzach lub przesyłajcie na adres: paulina.tarnawska@malta-festival.pl

Odezwiemy się do właścicieli rekwizytów, pasujących do naszej zabawy! :)

Śledź zbiórkę rekwizytów na Facebooku.