Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski

Dziś w samo południe na Placu Wolności było głośno! Wszystko za sprawą Manifest-akcji. Dzieci negocjowały możliwość pokoju, wspólnego działania i energii twórczej! 

W Teatrze Ósmego Dnia rozpoczął się program Critical Practice (Made in Yugoslavia). Młodzi badacze sztuk performatywnych będą uczyli się prowadzenia dyskusji, szkolili swój warsztat krytyka i wymieniali doświadczenia z badaczami i autorami z wielu krajów.

Z Generatorem Malta relaksowaliśmy sie również na dachu Andersia Tower w ramach Korony Poznania i doświadczaliśmy Radości Odwiedzania Działki.

Wieczór pod znakiem teatru. Zobaczyliśmy Limbo, projekt Dawida Dąbrowskiego i Krystyny „Lamy” Szydłowskiej. Poznaliśmy też punkt widzenia młodych artystów na literaturę bałkańską na Scenie Debiutów w Teatrze Nowym.

Było też bardzo filmowo! Zobaczyliśmy m.in. Zwierciadło Andrieja Tarkowskiego, Déjà vu Gorana Markovicia oraz Spotkałem nawet szczęśliwych Cyganów Aleksandara Petrovicia. Projekcja Divided States of America na placu Roosevelta 22 przy nowopowstałym Bałtyku rozpoczęła na „Malcie” wieczory z Laibachem.

Zapraszamy do galerii zdjęć!