-
11:00 1H30Dla dzieci
CZYTO NI(Ć)
Plac Wolności
Czytogruszka -
11:00 8HSztuki wizualne
GŁOS BEZ PASZPORTU
Plac Wolności
instalacja dźwiękowa -
11:00 0H50Warsztaty i Spotkania
TAI CHI
Plac Wolności
Rozruchy -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00
KOMIKSOWE NEG(OCJ)ACJE
Plac Wolności
Biała, Dziabaszewska, Goldstein, Kaczor, Bartosik, Wróbel -
16:00 2HDla dzieci
SŁÓ(W)TRYNIANIE
Plac Wolności
Martyna Rzepecka -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
„KSIĄDZ PANA WINI... CZYLI ROZMOWY MIĘDZY PANEM, WÓJTEM I PLEBANEM CIĄG DALSZY
Plac Wolności
Adam Michnik -
18:00 1H30Teatr
HUMANICANA
Teatr Ósmego Dnia
Teatr Porywacze Ciał -
18:00 1HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WERNISAŻ
Plac Adama Mickiewicza
Tomasz Machciński -
19:00 0H30Muzyka
BIKE BANDS OPENING
Plac Adama Mickiewicza
L.U.C / Rebel Babel / orkiestry -
19:00 Taniec
PROJEKT YANKA RUDZKA: ZACZYN
Stary Browar, Słodownia +3
polska premiera -
19:00 Teatr
COME TRUE
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Michał Stankiewicz -
19:00 1H10Teatr
DRUGI SPEKTAKL
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu -
20:30 1H20Teatr
PORNO
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego -
22:00 1HTeatr
WIECZORY DZIADOWSKIE / DZIADY_KOPIA.DOC
SCENA WSPÓLNA
Polski Teatr Tańca -
22:00 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
-
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Adama Mickiewicza
Tomasz Machciński -
11:00 8HSztuki wizualne
GŁOS BEZ PASZPORTU
Plac Wolności
instalacja dźwiękowa -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00 Taniec
YANKA RUDZKA. GESTY I TROPY
Galeria Art Stations
panele dyskusyjne -
12:00 1H30Dla dzieci
JAK PODRÓŻOWAĆ MIĘDZY ŚWIATAMI?
Plac Wolności
Maja Brzozowska-Brywczyńska -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
MIGRATION, ART AND POLITICS
Plac Wolności
Dan Thy Nguyen -
12:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
13:00 2HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z KURATORAMI
Plac Wolności
Oliver Frljić, Goran Injac -
13:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
14:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
15:00 2HWarsztaty i Spotkania
„BO KTO INNY, JAK NIE MY”?
Plac Wolności
aukcja na rzecz Malty -
16:00 2HDla dzieci
WYSPA DZIECI
Plac Wolności
Aleksandra Piernikowska -
17:00 0H45Teatr
TUNEL ZALEŻNOŚCI
Plac Wolności
PÏNK, ¥ELLOW & BLÄCK -
17:00 1H30Teatr
HUMANICANA
Teatr Ósmego Dnia
Teatr Porywacze Ciał -
18:15 0H30Teatr
HUMAN MIC / VERSCHLAFEN
Plac Wolności
Gudrun Herrbold -
19:00 Taniec
PROJEKT YANKA RUDZKA: ZACZYN
Stary Browar, Słodownia +3
polska premiera -
19:00 Teatr
COME TRUE
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Michał Stankiewicz -
19:00 1H40Teatr
THE REPUBLIC OF SLOVENIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie Hala MTP1
Slovensko Mladinsko Gledališče, Maska Ljubljana -
19:00 1HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WERNISAŻ
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
19:00 1H10Teatr
DRUGI SPEKTAKL
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu -
20:30 2HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WERNISAŻ
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
20:30 1H20Teatr
PORNO
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego -
21:00 1HTaniec
WIECZORY DZIADOWSKIE / GORYCZ
SCENA WSPÓLNA
Polski Teatr Tańca -
21:30 1H30Muzyka
ŻELAZNE WAGINY
Plac Wolności
Feministyczny horror muzyczny -
22:30 1HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / OPROWADZANIE KURATORSKIE
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Krzysztof Łukomski -
23:00 1HTaniec
WIECZORY DZIADOWSKIE / NIECH ŻYWI GRZEBIĄ UMARŁYCH
SCENA WSPÓLNA
Polski Teatr Tańca -
23:00 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
-
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Adama Mickiewicza
Tomasz Machciński -
11:00 1HDla dzieci
TY I JA
Plac Wolności
Teatr Blum -
11:00 8HSztuki wizualne
GŁOS BEZ PASZPORTU
Plac Wolności
instalacja dźwiękowa -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
ŚNIADANIE
Plac Wolności
Kuchnia Konfliktu / Pod Czarnym Kotem / Space House -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00 Taniec
YANKA RUDZKA. GESTY I TROPY
Galeria Art Stations
panele dyskusyjne -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
POLSKO-SYRYJSKA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA
Plac Wolności
From Poznań With Love, Humans of Aleppo, Lepszy Świat, Fundacja Malta -
12:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
14:00 2HDla dzieci
OD*GŁOSY ZZA MURU
Plac Wolności
Hubert Wińczyk -
14:00 5HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WYSTAWA
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
14:00 9HFilm
POKAZ SERIALU „ARTYŚCI"
Kino Muza
Monika Strzępka, Paweł Demirski -
16:00 1HTeatr
HUMAN MIC / DENKEN WAS TOMORROW
Plac Wolności
Dan Thy Nguyen -
17:00 0H30Teatr
JAKBYŚ KAMIEŃ JADŁA / CZYTANIE PERFORMATYWNE
Plac Wolności
Jakub Skrzywanek -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
18:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WSTYD I DUMA EUROPY WSCHODNIEJ
Plac Wolności
Konstanty Gebert, Magdalena Koch, Joanna Tokarska-Bakir -
18:00 0H50Teatr
CAŁE ŻYCIE W DRESACH
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Ba-Q -
18:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z TWÓRCAMI SERIALU „ARTYŚCI"
Kino Muza
Strzępka, Demirski, Kapuściński, Salwa, Merczyński -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
19:00 0H30Taniec
EVERYTHING YOU HAVE IS YOURS?
Stary Browar, Słodownia +3
Hadar Ahuvia -
19:00 1H40Teatr
THE REPUBLIC OF SLOVENIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie Hala MTP1
Slovensko Mladinsko Gledališče, Maska Ljubljana -
19:00 1H10Teatr
DRUGI SPEKTAKL
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu -
19:00 1HMuzyka
KONCERT
OGRÓD WILDA
Erith -
19:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
19:30 2HTaniec
TAŃCZYMY DLA SYRII
Plac Wolności
Grupa Rozruch, Kinestrefa, Michał Śniegu Strugarek -
19:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
20:00 0H50Teatr
CAŁE ŻYCIE W DRESACH
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Ba-Q -
20:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
BAŁTYK
Zdobądź szczyt -
20:30 1H20Teatr
PORNO
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego -
21:00 1HTeatr
BUCHWALD / BUCHWALD
Plac Wolności
Maciej Buchwald -
22:00 1HTeatr
HUMAN MIC / GDYBYŚMY BYLI KOTAMI, NIKT BY NAS NIE ZATRZYMAŁ
Plac Wolności
Strefa WolnoSłowa -
23:30 1H10Film
KONTENER 158
Plac Wolności
Stephano Liberti, Enrico Parenti
-
09:00 Dla dzieci
MANIFEST-AKCJA / WARSZTATY DLA UCZNIÓW
Plac Wolności
Agata Elsner, Kuba Kapral, Humans of Aleppo -
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Adama Mickiewicza
Tomasz Machciński -
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
11:00 0H50Warsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Rozruchy -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
14:00 6HSztuki wizualne
350 JANEZ JANŠA BOTTLES
Inkubator Kultury Pireus
Janez Janša, Janez Janša, Janez Janša -
14:00 5HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WYSTAWA
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
15:00 3HWarsztaty i Spotkania
OD RZECZYWISTOŚCI DO METAFORY
Centrum Kultury Zamek
Strefa WolnoSłowa / Alicja Borkowska -
15:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
16:00 2HDla dzieci
STAŃ SIĘ WOLNO
Plac Wolności
Krystyna "Lama" Szydłowska -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
MIGRANT CZY UCHODŹCA?
Plac Wolności
Nadażdin, Czwarnóg, Wieruszewski, Walasik-Sałek -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
MIKROWYPRAWA / SPACER PO ZACHODNIM KLINIE ZIELENI
Plac Wolności
Estrada Poznańska / Borys Słowikowski -
18:00 2HFilm
MY NAME IS JANEZ JANŠA
Atrium UAP – Galeria Miejska
Janez Janša, Janez Janša, Janez Janša -
18:30 0H30Teatr
HUMAN MIC / (O)GRANICZENIE
Plac Wolności
Urszula Ziober -
19:00 0H50Taniec
MATKI ZE STALI
Stary Browar, Słodownia +3
Mădălina Dan, Agata Siniarska -
19:00 1H40Teatr
NOWA WIZJA: EKSKLUZJE, AKTY, SUBLIMACJE
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Teatr Automaton -
19:00 Teatr
STAR WORST
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Kotorogo -
20:00 1HTaniec
ŻNIWA
Aula Artis
Polski Teatr Tańca -
20:00 1H30Sztuki wizualne
POKÓJ NA REJONIE / WERNISAŻ
Wrocławska 19
Fundacja Ocalenie, Instytut Spraw Publicznych, With Wings and Roots, Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
21:00 1H30Film
MŁODE LATA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Želimir Žilnik -
21:00 0H30Film
KINO KONFLIKTU VOL. 1
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Over -
21:30 1HTeatr
SCENARIUSZ DLA NIEISTNIEJĄCEGO, LECZ MOŻLIWEGO AKTORA INSTRUMENTALNEGO
Plac Wolności
Jan Peszek / Bogusław Schaeffer -
22:00 3HWarsztaty i Spotkania
MIKROUCIECZKI / CZWARTA ZMIANA
Plac Wolności
Muzealne Biuro Wycieczkowe i zaproszeni goście -
22:30 Film
RAJ. IMPERIALISTYCZNA TRAGIKOMEDIA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Želimir Žilnik -
23:00 1H20Film
DOBRY LISTONOSZ
Plac Wolności
Tonislaw Hristow -
23:59 0H30Film
CARGO SOFIA – WARSAW
Plac Wolności
Stefan Kaegi
-
09:00 Dla dzieci
MANIFEST-AKCJA / WARSZTATY DLA UCZNIÓW
Plac Wolności
Agata Elsner, Kuba Kapral, Humans of Aleppo -
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Adama Mickiewicza
Tomasz Machciński -
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
10:30 1HWarsztaty i Spotkania
ŚNIADANIE Z JANEM PESZKIEM
Plac Wolności
spotkanie -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00
KOMIKSOWE NEG(OCJ)ACJE
Plac Wolności
Biała, Dziabaszewska, Goldstein, Kaczor, Bartosik, Wróbel -
14:00 6HSztuki wizualne
350 JANEZ JANŠA BOTTLES
Inkubator Kultury Pireus
Janez Janša, Janez Janša, Janez Janša -
14:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
14:00 0H45Dla dzieci
DOOKOŁA
Stary Browar, Słodownia +3
Hanna Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska -
14:00 5HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WYSTAWA
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
14:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:00 3HWarsztaty i Spotkania
PRZEKRACZAJĄC GRANICĘ
Centrum Kultury Zamek
Fundacja Ocalenie -
15:00 3HSztuki wizualne
POKÓJ NA REJONIE
Wrocławska 19
Fundacja Ocalenie, Instytut Spraw Publicznych, With Wings and Roots, Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
15:00 1H15Film
OUT ON THE STREET
Wrocławska 19
Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
15:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
15:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:00 2HDla dzieci
DO GÓRY NOGAMI
Plac Wolności
Agnieszka Dubilewicz, Elżbieta Niewiadomska -
16:00 3HTaniec
THINK TANK CHOREOGRAFICZNY
Galeria Art Stations
myśli kolektywnie -
16:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:30 1H15Film
OUT ON THE STREET
Wrocławska 19
Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WSPÓLNA LITERATURA, CZYLI JAKA?
Plac Wolności
Bereś, Cirlić-Mentzel, Varga -
17:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
MIKROWYPRAWA / MALTA, BUJAJ SIĘ!
Plac Wolności
Łukasz Długowski -
17:00 0H45Dla dzieci
DOOKOŁA
Stary Browar, Słodownia +3
Hanna Kanecka, Aleksandra Bożek-Muszyńska -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
WYSZYJ CIAŁO! WARSZTAT BODY POSITIVITY
Plac Wolności
MamyGłos, Stowarzyszenie Kobiet Konsola -
17:00 1HTeatr
KULTURA KŁAMSTWA / CZYTANIE PERFORMATYWNE
Plac Wolności
Klaudia Hartung-Wójciak -
17:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:00 1H15Film
OUT ON THE STREET
Wrocławska 19
Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
18:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
19:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
19:00 3HTeatr
MALOWANY PTAK
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu / Teatr Żydowski w Warszawie -
19:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
20:00 0H30Sztuki wizualne
MIKROUCIECZKI / ZIEMIA TO WIRUJĄCA FEMINISTKA
Wrocławska 19
Sofi da East -
20:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z ŽELIMIREM ŽILNIKIEM
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Jugosławiańska Czarna Fala -
21:00 1H15Film
OBCY W RAJU
Hala budynku byłego Dworca Poznań Główny
Guido Hendrikx -
21:00 1H30Film
DUPA Z MARMURU
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Želimir Žilnik -
21:00 0H30Film
KINO KONFLIKTU VOL. 2
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
More Hate Than Fear -
21:30 0H50Film
POKAZ FILMU "SERBIAN EPICS" (1992)
Plac Wolności
Paweł Pawlikowski -
22:00 3HWarsztaty i Spotkania
MIKROUCIECZKI / CZWARTA ZMIANA
Plac Wolności
Muzealne Biuro Wycieczkowe i zaproszeni goście -
22:30 0H40Film
NIE WIEM, CO TO WSZYSTKO ZNACZY / REMANENT / CZARNY FILM
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Želimir Žilnik -
23:00 1H45Film
FUOCOAMMARE. OGIEŃ NA MORZU
Plac Wolności
Gianfranco Rosi
-
09:00 Dla dzieci
MANIFEST-AKCJA / WARSZTATY DLA UCZNIÓW
Plac Wolności
Agata Elsner, Kuba Kapral, Humans of Aleppo -
10:00 5HWarsztaty i Spotkania
NOBODY’S BUSINESS DOING NOBODY’S DANCE
Galeria Art Stations
Sesje otwarte dla obserwatorów -
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Wolności
Tomasz Machciński -
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
13:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
14:00 6HSztuki wizualne
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
14:00 6HSztuki wizualne
350 JANEZ JANŠA BOTTLES
Inkubator Kultury Pireus
Janez Janša, Janez Janša, Janez Janša -
14:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
14:00 Sztuki wizualne
THE CONTAINER
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
14:00 5HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WYSTAWA
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
14:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
14:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
15:00 3HSztuki wizualne
POKÓJ NA REJONIE
Wrocławska 19
Fundacja Ocalenie, Instytut Spraw Publicznych, With Wings and Roots, Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
15:00 1H15Film
OUT ON THE STREET
Wrocławska 19
Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
15:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
15:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:00 3HTaniec
THINK TANK CHOREOGRAFICZNY
Galeria Art Stations
myśli kolektywnie -
16:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
16:00 2HDla dzieci
KWIATY ZAMIAST BOMB
Plac Wolności
Dobromira Szydłowska -
16:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:30 1H15Film
OUT ON THE STREET
Wrocławska 19
Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
CZYM JEST AGRESJA?
Plac Wolności
Bogdan de Barbaro -
17:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
MIKROUCIECZKI / MURY NASZE WYSZCZEKANE
Ratusz Miejski
Wojciech Szafrański, Jarosław Urbański -
17:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
17:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
18:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:00 2H40Film
STALKER
Kino Muza
Andriej Tarkowski -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
wykłady -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
MILICA TOMIĆ
Galeria Art Stations
spotkanie / Sans Souci - Four Faces of Omarska i The Container -
18:00 1H15Film
OUT ON THE STREET
Wrocławska 19
Jasmina Metwaly & Philip Rizk -
18:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:30 0H30Teatr
HUMAN MIC / PRZEŻYCIA GRANICZNE
Plac Wolności
Vafa Bodaghi -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
19:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
19:00 0H30Teatr
"GDYBYM WIEDZIAŁ..."
Plac Wolności
Agnieszka Doberska / Kompania Tańca AWF Poznań -
19:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
20:00 0H30Taniec
JE(U)
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Laurent Chétouane -
20:00 1HTeatr
IN OUR OWN WORDS
Schron, wejście od ul. Kościuszki
International Women Space/ Rita Baum -
21:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE WOKÓŁ TARKOWSKIEGO
Kino Muza
Jerzy Illg, Tadeusz Sobolewski -
21:00 1H20Film
FORTECA EUROPA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Želimir Žilnik -
21:00 1HWarsztaty i Spotkania
W STRONĘ EMANCYPACJI
Schron, wejście od ul. Kościuszki
International Women Space -
21:00 0H20Film
KINO KONFLIKTU VOL. 3
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Więzi -
21:30 1HTeatr
WIELCY INNI: JEZUS, GOMBROWICZ, OSIECKA
Plac Wolności
Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu -
22:30 1H40Film
SŁODKI FILM
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Dušan Makavejev -
23:00 1H20Film
WIOSKA BEZ KOBIET
Plac Wolności
Srdjan Sarenac
-
10:00 5HWarsztaty i Spotkania
NOBODY’S BUSINESS DOING NOBODY’S DANCE
Galeria Art Stations
Sesje otwarte dla obserwatorów -
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Wolności
Tomasz Machciński -
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA)
Teatr Ósmego Dnia
Teatr Ósmego Dnia -
12:00 1HDla dzieci
MANIFEST-AKCJA / HAPPENING
Plac Wolności
Agata Elsner, Kuba Kapral, Humans of Aleppo -
14:00 5HSztuki wizualne
CHAUVINISM SCANNER
Plac Wolności
God’s Entertainment -
14:00 6HSztuki wizualne
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
14:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
14:00 Sztuki wizualne
THE CONTAINER
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
14:00 5HSztuki wizualne
MUZEUM KAPITALIZMU / WYSTAWA
ul. Św. Marcin 49
Museum des Kapitalismus Kollektiv -
14:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
15:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
15:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:00 3HTaniec
THINK TANK CHOREOGRAFICZNY
Galeria Art Stations
myśli kolektywnie -
16:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
16:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
16:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
16:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
PAŃSTWO / NARÓD / OBYWATEL
Plac Wolności
Matyja, Podemski, Sierakowski, Włodek -
17:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
FACT-CHECKING
Centrum Kultury Zamek
Dom Otwarty -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
MIKROUCIECZKI / ROD – RADOŚĆ ODWIEDZANIA DZIAŁKI
ROD "Energetyk I", zbiórka: most Jordana
Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM -
17:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
17:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
18:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
18:00 1H45Film
ZWIERCIADŁO
Kino Muza
Andriej Tarkowski -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
wykłady -
18:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
18:30 0H45Teatr
HUMAN MIC / INVISIBLE REFUGEES. EASTERN ROUTE
Plac Wolności
Anna Baranovskaya, Aliexej Kazliuk -
19:00 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
19:00 1H30Teatr
PROCESY
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Usta Usta Republika -
19:00 2H50Teatr
SCENA DEBIUTÓW. HISTORIE BAŁKAŃSKIE
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy w Poznaniu -
19:00 2HWarsztaty i Spotkania
ARTYSTA W PRACY. O POKREWIEŃSTWACH SZTUKI I KAPITALIZMU
Plac Wolności
spotkanie z Bojaną Kunst -
19:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
19:30 6HSztuki wizualne
WORKTABLE
Byłe Kino Olimpia
Kate McIntosh -
20:00 0H30Taniec
JE(U)
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Laurent Chétouane -
20:00 0H45Warsztaty i Spotkania
PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY METODĄ DZOP*
Plac Wolności
Dziabaszewska, Knychaus, Lucińska, Święcicka, Żarski -
21:00 1H45Film
DÉJÀ VU
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Goran Marković -
21:00 0H30Muzyka
LIMBO
Niska 1
Dawid Dąbrowski, Krystyna „Lama” Szydłowska -
21:30 1H30Muzyka
DYLAN.PL
Plac Wolności -
21:30 2H30Film
DIVIDED STATES OF AMERICA
Plac Roosvelta 22
Sašo Podgoršek / film o Laibach -
21:30 0H30Muzyka
LIMBO
Niska 1
Dawid Dąbrowski, Krystyna „Lama” Szydłowska -
22:00 0H30Muzyka
LIMBO
Niska 1
Dawid Dąbrowski, Krystyna „Lama” Szydłowska -
22:45 1H35Film
SPOTKAŁEM NAWET SZCZĘŚLIWYCH CYGANÓW
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Aleksandar Petrović -
23:00 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
-
10:00 5HWarsztaty i Spotkania
NOBODY’S BUSINESS DOING NOBODY’S DANCE
Galeria Art Stations
Sesje otwarte dla obserwatorów -
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Wolności
Tomasz Machciński -
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
11:00 1H30Dla dzieci
CZYTOKŁOPOTY
Plac Wolności
Czytogruszka -
11:00 0H50Warsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Rozruchy -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA)
Teatr Ósmego Dnia
Teatr Ósmego Dnia -
12:00 2HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA) - ROZMOWY O SPEKTAKLACH
Teatr Ósmego Dnia
Je(u) – rozmowa o spektaklu -
14:00 6HSztuki wizualne
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
14:00 5HSztuki wizualne
CHAUVINISM SCANNER
Plac Wolności
God’s Entertainment -
14:00 Sztuki wizualne
THE CONTAINER
Galeria Art Stations
Milica Tomić -
15:00 3HWarsztaty i Spotkania
PRAWAMI W MUR. ZDRADZONE OBIETNICE PEWNEJ DEKLARACJI
Centrum Kultury Zamek
Le Monde Diplomatique, Palestyna24.pl -
15:00 1HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA) - WYKŁAD
Plac Wolności
Ana Vujanović, Bojana Cvejić -
15:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
16:00 3HTaniec
THINK TANK CHOREOGRAFICZNY
Galeria Art Stations
myśli kolektywnie -
16:00 2HDla dzieci
CZARNO NA BIAŁYM CZY BIAŁO NA CZARNYM?
Plac Wolności
Przemysław Szydłowski -
16:30 2HWarsztaty i Spotkania
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
wykłady -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
JAK BYĆ ŚWIADKIEM. O PRACY DOKUMENTALISTY FILMOWEGO
Plac Wolności
Agnieszka Arnold -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
OD KUCHNI STRONY
Plac Wolności
Katarzyna Małkowicz, Zofia Małkowicz -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Collegium Altum
Zdobądź szczyt -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Collegium Altum
Zdobądź szczyt -
18:00 1H30Teatr
IN MANY HANDS
Pawilon Nowa Gazownia
Kate McIntosh -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
MIGRACJE DO WIKIPEDII
Centrum Kultury Zamek
Wikimedia Polska -
18:00 1HSztuki wizualne
MIKROUCIECZKI / CENTER FOR THE LIVING THINGS
Ogród Botaniczny UAM
Diana Lelonek -
18:00 2H25Film
OFIAROWANIE
Kino Muza
Andriej Tarkowski -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Collegium Altum
Zdobądź szczyt -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
SANS SOUCI: FOUR FACES OF OMARSKA
Galeria Art Stations
wykłady -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Collegium Altum
Zdobądź szczyt -
19:00 1HTaniec
WALK+TALK POZNAŃ
Stary Browar, Słodownia +3
Maria Stokłosa, Frédéric Gies -
19:00 1H10Teatr
NIE MÓW NIKOMU
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Adam Ziajski -
19:00 2H50Teatr
SCENA DEBIUTÓW. HISTORIE BAŁKAŃSKIE
Teatr Nowy w Poznaniu
Teatr Nowy w Poznaniu -
19:00 1H10Teatr
PORTRET TRUMIENNY
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu / Michał Kmiecik -
20:00 1H15Teatr
TURBOFOLK
Aula Artis
Oliver Frljić -
20:30 1HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / OPROWADZANIE KURATORSKIE
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Krzysztof Łukomski -
21:30 1H30Teatr
IN MANY HANDS
Pawilon Nowa Gazownia
Kate McIntosh -
21:30 1H30Muzyka
TYMON & THE TRANSISTORS
Plac Wolności
Zatrzymaj wojnę! NOWA PŁYTA 2017 -
21:30 1H30Film
LIBERATION DAY
Plac Roosvelta 22
PREMIERA / film o LAIBACH w Korei Północnej -
23:00 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
-
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Wolności
Tomasz Machciński -
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
11:00 2HWarsztaty i Spotkania
MIGRACJE DO WIKIPEDII
Centrum Kultury Zamek
Wikimedia Polska -
11:00 0H50Warsztaty i Spotkania
TAI CHI
Plac Wolności
Rozruchy -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00 1H30Dla dzieci
O OSWOJONE TRZEBA DBAĆ!
Plac Wolności
Maja Brzozowska-Brywczyńska -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA)
Teatr Ósmego Dnia
Teatr Ósmego Dnia -
12:00 2HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA) - ROZMOWY O SPEKTAKLACH
Teatr Ósmego Dnia
Nobody's Business doing Nobody's Dance, Walk +Talk, Turbofolk -
13:00 0H40Teatr
HUMAN MIC / JILBAZ MOH
Plac Wolności
Michał Stankiewicz -
14:00 5HSztuki wizualne
CHAUVINISM SCANNER
Plac Wolności
God’s Entertainment -
14:00 0H40Warsztaty i Spotkania
LIVINGROOM STORYTELLING
Plac Wolności
Singa -
15:00 2HDla dzieci
WOJNA, POKÓJ: DO JEDZENIA!
Plac Wolności
Zofia Małkowicz -
15:00 0H40Warsztaty i Spotkania
LIVINGROOM STORYTELLING
Plac Wolności
Singa -
16:00 0H40Teatr
HUMAN MIC / JILBAZ MOH
Plac Wolności
Michał Stankiewicz -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
NEOFASZYZM I JEGO GRANICE
Plac Wolności
Buden, Kurz, Wielgosz -
17:00 1H10Teatr
NIE MÓW NIKOMU
Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
Adam Ziajski -
18:00 1H30Teatr
IN MANY HANDS
Pawilon Nowa Gazownia
Kate McIntosh -
18:00 1H15Taniec
KHAOS
Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka
Laurent Chétouane -
19:00 1H30Taniec
WALK+TALK POZNAŃ
Stary Browar, Słodownia +3
Alice Chauchat, Anna Nowicka -
19:00 1HMuzyka
KONCERT
Plac Wolności
Nabil Arbaain, Matthias Haffner -
19:00 1H30Teatr
PROCESY
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Usta Usta Republika -
19:00 1H10Teatr
PORTRET TRUMIENNY
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu / Michał Kmiecik -
20:00 1H15Teatr
TURBOFOLK
Aula Artis
Oliver Frljić -
20:00 1H30Muzyka
DR MISIO
Plac Wolności
Zmartwychwstaniemy NOWA PŁYTA 2017 -
22:00 1H30Muzyka
LAIBACH
Park im. Henryka Wieniawskiego
The Sound of Music -
23:00 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
-
09:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zdobądź szczyt -
10:00 24HSztuki wizualne
ŚWIĘCI ZAWSZAŃCY / WYSTAWA
Plac Wolności
Tomasz Machciński -
10:00 24HSztuki wizualne
GRUNT TO PODSTAWA / WYSTAWA
Ogród przy siedzibie stowarzyszenia Dom Trzeźwości
Team.Work. Kris Łukomski, Iza Rutkowska, studenci School of Form i UAP -
10:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zdobądź szczyt -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
ŚNIADANIE
Plac Wolności
kulinarni entuzjaści -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
strefa twórczej zabawy -
12:00 2HDla dzieci
ŚCIANA DŹWIĘKU
Plac Wolności
Marcin Piątyszek -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA)
Teatr Ósmego Dnia
Teatr Ósmego Dnia -
12:00 2HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA) - ROZMOWY O SPEKTAKLACH
Teatr Ósmego Dnia
Walk + Talk -
12:00 4HSztuki wizualne
OTWARTE NEGOCJACJE
Plac Wolności
pomaluj z nami mur -
14:00 2HWarsztaty i Spotkania
CRITICAL PRACTICE (MADE IN YUGOSLAVIA), NOMAD DANCE ACADEMY - SPOTKANIE
Plac Wolności
Vujanović, Cvetković, Tanurovska -
14:00
KOMIKSOWE NEG(OCJ)ACJE
Plac Wolności
Biała, Dziabaszewska, Goldstein, Kaczor, Bartosik, Wróbel -
16:00 1H30Warsztaty i Spotkania
KIERUNEK: POLSKA / CZYTANIE
Plac Wolności
Instytut Spraw Publicznych -
16:00 2HWarsztaty i Spotkania
MIKROWYPRAWA / ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA. SPACER ŚLADEM ULICZNYCH MUZYKÓW
Plac Wolności
Estrada Poznańska / Fundacja Cukier Puder -
18:00 1H15Taniec
KHAOS
Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka
Laurent Chétouane -
18:00 2HSztuki wizualne
EKSPERYMENT: DIALOG
Plac Wolności
finał i prezentacja prac -
19:00 1H10Teatr
PORTRET TRUMIENNY
Teatr Polski w Poznaniu
Teatr Polski w Poznaniu / Michał Kmiecik -
19:30 1H30Teatr
SPOTKANIE KOLESIÓW
Scena na Piętrze
Zenon Laskowik -
21:30 1HTeatr
ŻYCIE JEST BAJKĄ
Plac Wolności
Danuta Stenka / Daria Kopiec / Joanna Halszka Sokołowska -
23:00 1HFilm
YUGOSLAVIA. HOW IDEOLOGY MOVED OUR COLLECTIVE BODY
Plac Wolności
Marta Popivoda