Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

na zdjęciu Maciej Buchwald
Galeriana zdjęciu Maciej Buchwald
  • Dialog aktora z samym sobą, a właściwie z wieloma osobami w ciele jednego człowieka. Jacy to są ludzie? To już zależy od publiczności. Maciej Buchwald z Teatru Improwizowanego Klancyk wciela się w różne postacie i improwizuje ich historie na podstawie sugestii publiczności. Teatr impro, z którego wyrasta projekt, powstaje zawsze w intensywnym kontakcie z widzami. To oni podają aktorom tematy lub pierwsze słowa do improwizacji. Wszystko na żywo, bez scenariusza, i tym razem solo! 

  • Maciej Buchwald jest aktorem, scenarzystą, improwizatorem, performerem, studentem ostatniego roku Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT. Współzałożycielem i członkiem słynnej grupy teatru impro Klancyk, która od 2004 r. gra komediowe spektakle powstające na żywo. W 2008 r. jego film Nie ma o czym milczeć zdobył m.in. Grand Prix w Konkursie Kina Niezależnego na 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.