Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria
  • warsztaty plastyczne bez ograniczeń wiekowych

    Podczas działania będziemy stawiać pytania, mierzyć się wzrokiem oraz zajmować przestrzeń na czarno lub na biało przy pomocy folii stretch. Jaki kolor przypadnie uczestnikom, będzie zależało od wyniku gry, do której zostaną zaproszeni. Będziemy tkać naszą sieć między różnymi elementami placu, mijając się i wpadając na siebie, negocjując granice. Czy uda się zamienić plac Wolności w wielką czarno-białą pajęczynę? Zobaczymy, czy kolor będzie mieć znaczenie, czy się do niego “przywiążemy”, a może zapleciemy nić porozumienia.

  • PRZEMYSŁAW SZYDŁOWSKI - absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem, edukacją artystyczną, grafiką projektową, street-artem. Obecnie pracuje jako nauczyciel w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Poznaniu. Współpracuje ze stowarzyszeniami i fundacjami, prowadząc warsztaty artystyczne i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wymiany młodzieży.