Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

archiwum Malta Festival Poznań 2015
Galeriaarchiwum Malta Festival Poznań 2015
  • warsztaty rodzinne dla opiekunów i dzieci w wieku 1-3 lat

    Mam rok – umiem stać, chodzić, śmiać się, bać! Mam dwa lata – umiem biegać, gadać – daję o sobie mocno znać! Mam trzy lata – zdobywam świat! Ale zawsze przy tym kłopot mam, bo chcę wszystko robić sam. W końcu tyle już doświadczeń w sobie mam. Choć czasem zastanawiam się czy radę dam? Szczerze powiem Wam, że uwielbiam robić bam! Zapraszamy do stworzenia aktywnej gry, w której dzieci będą miały możliwość pokonywania trudności, doświadczania, budowania, eksplorowania otoczenia. No coż! To wymaga od nas pewnej uważności, by wyważyć, na ile nasza pomoc nie stanie się murem do poznawania świata. 

  • CZYTOGRUSZKA – to inspirująca alternatywa dla świata multimediów, który nas otacza. To projekt Zofii Brzyskiej i Małgorzaty Bronikowskiej. Rodzinne miejsce stworzone w pasywnym, drewnianym domu z sadem gruszkowym w poznańskiej dzielnicy Szczepankowo. W sali warsztatowej oraz kawiarni dzieci jak również dorośli uczestniczą w zajęciach artystycznych, ruchowych, proekologicznych oraz tych wymykających się standardom... Najważniejsze wartości i pomysły, które Czytogruszka proponuje uczestnikom to: radość, zabawa, ciekawość, uśmiech, świadomość siebie i bliskiego otoczenia, eko codzienność, rozwój, doświadczanie, wytrwałość, samodzielność, pasja, indywidualność, współpraca, przyjaźń, spontaniczność, otwartość, energia.