Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria
  • FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

    W zalewie zmanipulowanych wiadomości coraz ważniejsza staje się umiejętność fact-checkingu (weryfikowania prawdziwości informacji). Jest niezbędna organizacjom, które zajmują się szeroko rozumianym tematem migracji – na tym polu nie brakuje przekłamań. Na warsztatach będziemy rozmawiać o tym, jak sprawdzać wiadomości, na co zwracać uwagę, jeżeli coś budzi nasze podejrzenia.
    Warsztat organizowany we współpracy z Centrum Praktyk Edukacyjnych.

    prowadzenie: Beata Biel

  • BEATA BIEL - dziennikarka, realizatorka, a od czasu do czasu i producentka telewizyjna. Przez prawie 10 lat związana z telewizją TVN, od 2010r. pracuje jako freelancer dla mediów polskich i zagranicznych. Laureatka m.in. nagrody Grand Press dla najlepszego reportażu telewizyjnego 2008 (“Pomoc w śmierci”), stypendystka Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) w Waszyngtonie – 2011, w ramach programu Transatlantic Media Network (podczas stypendium zajmowałam się tematem przyszłości dziennikarstwa śledczego w USA, ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarskich organizacji non-profit, a także postrzeganiem Polski przez tzw. Second Generation – dzieci osób, które przeżyły Holokaust).