Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. T. Kantyka
Galeriafot. T. Kantyka
 • Twórczość Erith balansuje na granicy psychodelicznego popu i elektronicznego folku. Ma w sobie coś eterycznego i baśniowego. W jej muzyce pobrzmiewają echa Björk, Grouper czy Sibylle Baier. A jednak zachwyca swoją oryginalnością. Jej koncerty przybierają formę performance'u. Nawiązuje świetny kontakt z publicznością, którą podczas występu wciąga do swojego magicznego świata. Erith tworzy na żywo, loopuje poszczególne sample i instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest magiczny taniec.

  Odkąd nagrania Erith trafiły do internetu, przyciągnęły uwagę wielu ważnych osób ze świata muzyki. Dzięki temu 22-letnia artystka szybko zagrała na tak prestiżowych imprezach, jak Spring Break, Alter Fest, Soundrive Festival, Ars Cameralis czy Samsara Festival Europe(HU). Erith ma za sobą też supporty przed m.in. Julią Marcell, The Dumplings, Xxanaxx'em i Rebeką.

  Nie jest zwykłą wokalistką. Jej twórczość balansuje na granicy psychodelicznego popu i elektronicznego folku. Codziennie stawia sobie nowe wyzwania, dlatego nic nie może krępować jej swobody ruchu.
  K-mag

  Erith to muzyczny wulkan, który za chwilę wybuchnie! - mówią ludzie z branży, porównując ją do Björk i Fever Ray...
  KręciołaTV

  Jej magiczny, mocny, ale jednocześnie delikatny głos przepięknie współgra z muzyką, na którą składają się elektroniczne dźwięki przeplatane elementami folkloru. (...).
  Soundrive.pl