Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria
  • Dom może znaczyć wiele – ale co oznacza dla Ciebie? Jakie to uczucie? Gdzie on jest? Kto tam jest? Czy można mieć więcej niż jeden dom? Co dzieje się gdy go tracisz?
    SINGA Living Room Storytelling to przestrzeń, w której ludzie ,którzy nigdy wcześniej się nie spotkali, mogą się poznać i dzieląc swoimi historiami nawiązać nowe znajomości. Nasza spotkania zazwyczaj odbywają się w czyimś domu. Możesz ich nie znać, ale oni zaproszą Cię do swojej przestrzeni. Tylko na jeden dzień, SINGA stworzy dom na Placu Wolności, a my zapraszamy Cie żebyś dołączył do nas w pokoju na świeżym powietrzu . Przyjdź, spotkaj ludzi nowych ludzi, podziel się z nimi i wysłuchaj historii o domu i przynależności.

  • SINGA Deutschland łączy przybyszów, często nieoczekiwanie lądujących w Niemczech jako uchodźcy, oraz lokalnych mieszkańców poprzez kreowanie okazji do współtworzenia projektów i wspólnego działania. W oparciu o zainteresowania i umiejętności członków społeczności, dajemy wszystkim szansę uczestnictwa w tworzeniu obejmującego wszystkich społeczeństwa poprzez szereg innowacyjnych programów umożliwiających wymianę informacji i pomysłów, jak również nawiązywanie kontaktów na poziomie prywatnym i zawodowym. SINGA Deutschland jest częścią międzynarodowej grupy organizacji (Francja, Kanada, Maroko, Szwajcaria, Belgia). Pierwsza SINGA została założona w Paryżu w 2012 roku. Obecnie nasze programy obejmują kafejkę językową, działania społeczno-artystyczne (takie jak Seria Pokojowych Spotkań - Living Room Series), profesjonalny program mentorski i inkubator przedsiębiorczości dla nowoprzybyłych.