Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
  • warsztaty dla uczniów klas I-III

    Nawet dziecięcy świat nie jest wolny od konfliktów - małych i dużych, prywatnych i globalnych, ważnych i tych najważniejszych. Czasami ciężko je rozwiązać, czasami ktoś chce to zrobić za nas. Dlatego będziemy o nich rozmawiać, szukać sposobów jak im stawiać czoła, a potem wypracowywać pomysły, jak o nich mówić głośno, ale też wspólnym głosem.

    W ramach warsztatów, wspólnie z dziećmi z różnych klas trzecich w Poznaniu będziemy przygotowywać happening "Manifest-akcja", który odbędzie się 22.06, o 12:00! Chcemy oddać im publiczną przestrzeń placu Wolności: do krzyczenia, grania, trąbienia, gwizdania. Będziemy wymyślać hasła na transparenty, tekst piosenki, okrzyki tak by wyrażały poglądy, potrzeby, a może i żądania dzieci. Chcemy by na finał było głośno, kolorowo, szaleńczo!

    Warsztaty prowadzą aktorzy z grupy Circus Ferus: Agata Elsner i Kuba Kapral oraz członkinie grupy Humans of Aleppo, działającej na rzecz pokoju na świecie.