Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria
  • Jeśli podróż to tylko daleko, drogo i ekstremalnie? A co jeśli można to samo przeżyć blisko, tanio a przy tym podnieść sobie poziom adrenaliny we krwi? Łukasz Długowski – podróżnik, dziennikarz, autor książki i bloga „Mikrowyprawy” codziennie udowodnia, że przygoda jest tuż za rogiem. Podczas Malty wsiądziemy na rowery i ruszymy w las, rozwiesimy hamaki i wyczilujemy w nich żeby zapomnieć o całym świecie, obowiązkach i troskach. Nie pojedziemy daleko, a odkryjemy miejsca, których najpewniej nie znacie. A co żeby poczuć adrenalinę? To już niespodzianka!

    Na czas mikrowyprawy wszystkim uczestnikom udostępnimy rowery (choć można przyjechać swoim) i hamaki.

    partnerzy: NextBike, Lesovik

    z cyklu: Mikroucieczki i mikrowyprawy
    Czy czynność tak prozaiczna jak spacer może pomóc doświadczyć miasta, jego organizacji i instytucji w inny sposób? Cykl wycieczek będzie okazją do dyskusji i spojrzenia na otoczenie wielowymiarowo, czasem krytycznie, czasem afirmatywnie. Artyści, specjaliści i pasjonaci wielu dziedzin, prezentujący różne stanowiska, zabiorą nas na wyprawy w poszukiwaniu nowej wizji dla miasta. Luźno traktując formułę wycieczki, ujawnią problemy i potencjały niedostrzegane na co dzień. 

  • ŁUKASZ DŁUGOWSKI - podróżnik, dziennikarz, współpracownik "Gazety Wyborczej". Pisze m.in. o mikrowyprawach - proponuje jak wcisnąć przygodę między pracę a zabiegane życie rodzinne. Wydał książkę "Mikrowyprawy w wielkim mieście". Facebook i Instagram: Mikrowyprawy.