Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. Michał Knychaus
Galeriafot. Michał Knychaus
 • Pierwsze w Polsce warsztaty metodą DZOP*
  *metoda Dynamicznego Zarządzania Osobistym Potencjałem

  Metoda DZOP polega na wypracowaniu indywidualnych rozwiązań służących kreatywnemu i bezkompromisowemu samorozwojowi. Korzystając z estetyki i metod, popularnych programów coachingowych, mentorskich i consultingowych, chcemy podważyć sens ślepego wyścigu o maksymalizację potencjału i bezwarunkową produktywność. Interaktywny projekt artystyczny, podczas którego zespół artystów wcieli się w rolę specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o rozwój kompetencji uczestników w zakresie takich dziedzin jak: fitness, beauty & relax, office self-defense, motivation training, creativity improvement oraz relations building.
  Na cykl dwudniowych warsztatów DZOP składa się kilkanaście krótkich aktywności przeznaczonych dla każdego bez względu na wiek, kompetencje i sprawność fizyczną. Możesz wybrać dowolny warsztat z zaproponowanych tematów lub uczestniczyć w całym pakiecie! Pojedynczy warsztat trwać będzie nie więcej niż 45 minut. Po ukończeniu warsztatu otrzymasz certyfikat poświadczający zdobycie wyspecjalizowanych umiejętności.

  21.06, środa / plac Wolności

  13:00 / Warsztaty regeneracyjne dla zmęczonej wyobraźni / RAFAŁ ŻARSKI
  Chroniczne blokady, niemożność podjęcie działań twórczych, widmo całkowitego wypalenia? Branża kreatywna niesie ze sobą wiele zagrożeń. Podczas warsztatów wyzwalimy energię twórczą, pobudzimy uśpione zmysły, przywrócimy zmęczonej wyobraźni upragniony stan równowagi.

  14:00 / 7 Sposobów na przejmowanie energii innych ludzi bez konieczności ich zjadania / JUSTYNA DZIABSZEWSKA
  Brakuje Ci sił? Czujesz spadek formy i energii witalnej? Nawet najmocniejsza kawa nie stawia Cię do pionu? Wypełnij swoje deficyty energetyczne korzystając z najnowszych metod Vital Appropriation: head-to-head Indian turbine, premium-talk oriental praktiss, face-up Thai streching, golden free-hug Masay evaluating.

  15:00 / Instant Relations: jak w krótki, ale intensywny sposób budować więzi z dopiero co poznanymi ludźmi / MICHAŁ KNYCHAUS
  Masz wrażenie, że ludzi dookoła Ciebie jest coraz więcej, a Ty nie możesz przełamać bariery towarzyskiej? Warsztaty z budowania instant relacji pokażą jak zaprzyjaźnić się dosłownie z każdą nowo napotkaną osobą! Od “cześć” do oznaczania się na facebookowych postach – krok po kroku zanimujemy wasze znajomości i sprawimy, że krąg waszych przyjaciół będzie nieustannie się rozszerzał.

  16:00 / Jak załatwić zastępstwo? / DOMINIKA ŚWIĘCICKA
  Budzisz się i już czujesz, że to nie jest dzień na pracę, obowiązki i załatwianie spraw, które w zasadzie średnio cię interesują? Na tym warsztacie dostarczymy ci umiejętności niezbędnych do znalezienia godnego zastępstwa - bo nikt nie jest niezastąpiony, a ty masz prawo do kilku dni oddechu!

  17:00 / Warsztaty multitaskingowe – jak skutecznie załatwiać sprawy w nawałnicy bodźców / ULA LUCIŃSKA
  Czujesz się bezradnie w obliczu nawarstwiających się zadań? Natarczywie dzwoni telefon, ktoś w tym samym momencie puka do drzwi, na kuchence przypala się kawa, a Ty masz jeszcze 100 maili do napisania? Warsztaty multitaskingowe to prawdziwa szkoła przetrwania. Nauczycie się pozostać ZEN i z dumą odnotowywać w swoim kalendarzu kolejne sukcesy!

  22.06, czwartek / plac Wolności

  16:00 / Money Origami / DOMINIKA ŚWIĘCICKA
  Już od dawna wiesz, że pieniądze szczęścia nie dają. Ale mogą dać spokój! Podczas warsztatów odpoczniemy od codziennych trosk, wykorzystując japońską technikę origami. Nie chcemy jednak przesadzić: finanse powinny pozostać z tyłu głowy. Papier zastąpimy banknotami - i kontakt z rynkiem finansowym, wielkim biznesem, niezniszczalnym kapitałem pozostaje zachowany.

  17:00 / Kurs Samoobrony Biurowej – I Dan / JUSTYNA DZIABASZEWSKA
  Poczucie zagrożenia w zakładzie pracy to jeden z czynników obniżających produktywność. KSB skutecznie zredukuje związany z tym dyskomfort tak, by zmaksymalizować Twój potencjał. Podczas kursu rozwinięte zostaną kompetencje samoobrony: szermierka werbalna, metody przeciwdziałania dezintegracji korporalnej czy techniki amortyzacyjne wobec naruszenia fizycznej ciągłości osobistej, dzięki którym pomnożysz swój kapitał ludzki.

  18:00 / Rysunek automatyczny – czyli o co tak naprawdę mi chodzi, kiedy sama/sam tego nie wiem? / ULA LUCIŃSKA
  Czy Ty też w trakcie wykładów lub spotkań biznesowych nie możesz powstrzymać się od rysowania tych wszystkich bazgrołów? Nudzisz się? Relaksujesz? A może po prostu udajesz, że coś tam sobie notujesz? Nasza specjalistka w dziedzinie nerwowych rysunków pokaże, w jaki sposób ta namolność może okazać się skutecznym narzędziem analizy nieuświadomionych pragnień.

  19:00 / Warsztaty z udanego Conscious Selfie / MICHAŁ KNYCHAUS
  Wszyscy wiemy, jak ważna jest dzisiaj autoprezentacja w internecie. Ponieważ nikomu nie chce się czytać przydługich opisów, najlepiej zrobić to za pomocą jednego trafionego zdjęcia. Jeśli będzie ono dodatkowo pokazywało naszą uśmiechniętą twarz – lawina lajków jest gwarantowana. Podczas warsztatów dowiemy się jak świadomie wykorzystywać to narzędzie w celu maksymalizacji i akumulacji kapitału symbolicznego. Krótka lekcja z #hasztagów to tylko jeden z elementów tego szkolenia.

  20:00 / Warsztaty z IB (Intensywnej Bezproduktywności) / RAFAŁ ŻARSKI
  Kolejny bezproduktywny dzień, a wraz z nimi wyrzuty sumienia, poczucie winy, wstyd? Skończ z tym! Poznaj z nami techniki umożliwiających maksymalizację własnej bezproduktywności bez konieczności kajania się. Warsztat pokaże ci jak prokrastynować i czerpać z tego czystą rozkosz. To twój czas i możesz go marnować jak tylko ci się podoba!