Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria
 • Charytatywna wyprzedaż ciuchów, butów, książek, płyt, komiksów i wszelkich drobiazgów, które zalegają nam w domach!

  Zapraszamy wszystkich poznaniaków i poznanianki do przejrzenia swoich szaf, pawlaczy i garaży; poszukania przedmiotów już niepotrzebnych, ale nadal sprawnych i przydatnych. To dobra okazja, żeby dać im nowe życie i jednocześnie wesprzeć organizacje działające na rzecz uchodźców. 
  Cały przychód przekazujemy na cel zarejestrowanej zbiórki publicznej - wsparcie finansowe Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej.

  Chcesz coś kupić? > Po prostu przyjdź!
  Masz coś do sprzedania? > Wyślij zgłoszenie na: generator@malta-festival.pl 
  Czekamy do 10. czerwca - liczba miejsc ograniczona!

  Garażówkę współtworzą inicjatywy prężnie działające na terenie Poznania: From Poznan With Love, stowarzyszenie Lepszy Świat, Grupa Rozruch i ich projekt Tańczymy dla Syrii oraz Humans of Aleppo. Będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej o tym co robimy i włączyć w planowane akcje oraz zadać nurtujące pytania.
   

 • From Poznań With Love to oddolna inicjatywa grupy poznanianek. Są wśród nas studentki i absolwentki, wykładowczynie, pracownice kultury, aktywistki, feministki, działaczki lokalne. Grupa zawiązała się w grudniu po tym, jak z wolontariatu w obozie dla uchodźców w Nea Kavala w Grecji wróciła jedna z inicjatorek. W odpowiedzi na apel o pomoc stworzyłyśmy kampanię crowdfundingową na portalu PolakPotrafi, dzięki której uzbierałyśmy 26 793 zł na zakup podstawowych produktów spożywczych dla mieszkańców i mieszkanek obozu w Nea Kavala. Zbiórce towarzyszyła akcja pisania listów – ponad 200 listów od dzieci i dorosłych z Polski trafiło do mieszkańców i mieszkanek obozu.  Stowarzyszenie "Lepszy Świat" działa w Poznaniu już od 11 lat. Zajmuje się pomocą społeczną, edukacją i promocją wolontariatu. Wspiera oddolne inicjatywy i angażuje społeczność lokalną do działania. Promuje międzynarodową i społeczną solidarność, prawa człowieka i zrównoważony rozwój.