Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

archiwum Malta Festival Poznań
Galeriaarchiwum Malta Festival Poznań
  • koncert i warsztaty dla dzieci

    W hałasie nie da się usłyszeć brzmienia, nie rozpoznamy melodii. Odgrodzeni od siebie ścianą dźwięku, nieustannego chaosu, szumu i hałasu nie odbieramy często tych informacji, które mogłyby coś zmienić i doprowadzić do nowych odkryć. Równoprawna komunikacja jest podstawą do zrozumienia siebie nawzajem, drogą do poznania, współczucia i odkrycia.

    W trakcie warsztatów powstanie orkiestra, która najpierw, przy pomocy wielu małych instrumentów, stworzy ścianę dźwięku, aby później ją zdemontować, rozłożyć na czynniki pierwsze, by słyszalne stały się detale, melodia i poszczególne instrumenty. Całość będzie otwartym organizmem, którego wszyscy chętni będą mogli zostać częścią a nawet nim pokierować. A może burząc dźwiękowy mur usłyszymy coś jeszcze?

    Po warsztatach zapraszamy na muzyczny jam.
     

  • MARCIN PIĄTYSZEK – animator, DJ, dziennikarz i producent muzyczny. Udźwiękowił kilka edycji Festiwalu Animator, współpracował z Towarzystwem im. H. Wieniawskiego przy autorskim cyklu koncertów elektroniczno-instrumentalnych Elektroika, oraz cyklu Wieniawski Remixed. Na co dzień pracuje w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej nr 1 i MDK nr 2 w Poznaniu. W ramach zajęć wspólnie z dziećmi tworzy gry kooperacyjne, karciane i logiczne. Prowadzi też fundację Art-On, która zajmuje się m. in. tworzeniem nowych rozwiązań edukacyjnych, takich jak platforma WLKPlayer.