Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

fot. Klaudyna Schubert
Galeriafot. Klaudyna Schubert
  • warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku od 4 lat 

    Pobudzenie ciała i wyobraźni w relacji z otoczeniem to nasz mały cel. Zaczniemy od zadań ruchowych, służących poszukiwaniu swobody ruchu, integracji i współdziałania z innymi. Z takim przygotowaniem pochłoniemy otwartą przestrzeń placu Wolności.  Wykorzystując jego architekturę i kształt będziemy wspólnie ćwiczyć rozumienie przestrzeni poprzez ciało i poznawanie ciała jako przestrzeni, Wejdziemy wśród ludzi i miejsca, obejrzymy je na nowo, poszukamy skojarzeń i zaproponujemy nowe kompozycje otaczającej nas rzeczywistości. Postaramy się zadziwić innych gości placu naszymi ruchowymi mikro-akcjami. 

  • KRYSTYNA LAMA SZYDŁOWSKA – tancerka, performerka, animatorka. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015. Współpracuje ze Stary Browar Nowy Taniec. Brała udział w wielu spektaklach m.in.: Witolda Jurewicza „W”, Janusza Orlika „Not perfect”, Isabelle Shad „Collective Jumps”. Od 2009 roku prowadzi taneczne zajęcia oraz warsztaty. Z dziećmi pracuje ruchowo w ramach programu Stary Browar Nowy Taniec oraz w pracowni Pluszarnia. Wraz z Zofią Tomczyk stworzyła Fundację KINESTREFA, by szerzyć wiedzę na temat Improwizacji w Kontakcie. Obecnie związana z CENTRUM AMARANT, gdzie prowadzi autorskie zajęcia - Ruch Kreatywny. W ruchu szuka nieskończoności, prawdy i autentyczności.