Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

16 - 25/06/2017

Galeria
  • Teatr Kotorogo określa się jako kolektyw teatralnych szarlatanów, którzy działają w obszarach takich, jak: teatr uliczny i back-light story, pantomima, klaunada, teatr lalek, a nawet musical. W spektaklu Star Worst wielki intergalaktyczny pokaz, zakazany na Marsie, Jowiszu i Aldebaranie, ma odbyć się na Ziemi. Niesamowicie tanie efekty specjalne. Uwaga! Niektóre sztuczki są wykonywane z prędkością ponaddźwiękową, a zatem nie są widoczne dla oczu Ziemian. 

  • Ten kolektyw teatralnych szarlatanów działa w obszarach wzajemnie wykluczających się gatunków, takich jak teatr uliczny i back-light story, pantomima, klaunada, teatr lalek a nawet musical – oczywiście w scenerii open-air. Nie występują na wielkich i uznanych scenach, ponieważ nie mają na to ochoty. Wystawiają swoje magiczne, poruszające i zrozumiałe – i z tego względu ulubione przez publiczność – spektakle tam, gdzie mogą mieć dobry kontakt z widzami, gdzie można wykreować bliską, wręcz intymną więź.

    Teatralny beau monde wschodniej Europy był zszokowany poczynaniami tej niezwykłej trupy. Powstały na początku XXI w. z wyśmienitej mieszanki różnorodnych talentów, Teatr im. Którego organizował w różnych miejscach sporadyczne prowokacje, by do 2008 roku zyskać sobie sławę niesamowitego teatru ulicznego, który potrafił wprawić w publikę w trans pokazem ogni do pieśni rosyjskich bardów. A to wcale nie koniec ich możliwości..

    Mimo wielkiej popularności, miejsce pochodzenia, imiona i nazwiska jej członków i ich życie prywatne pozostają ściśle poufne. Są niejako obywatelami świata, gdzie wszelkie tytuły są występkiem, choć od razu widać, że to odmieńcy – lica uderzająco blade, ciała wychudzone, z wrośniętymi w macki przedmiotami. Obecnie repertuar Teatru im. Którego liczy kilkanaście udanych spektakli, przedstawień ulicznych i widowisk, z których każde jest wyjątkowe i w niczym nie przypomina poprzedniego. Jedynym niezmiennym elementem jest profesjonalizm i nieustające pragnienie tworzenia spektakli bez granic - państwowych, geograficznych, wiekowych czy innych.